...

Jak wszystko się zaczęło?

Początek mojej historii miał miejsce na wschodzie Polski, w niewielkiej podlaskiej wsi, gdzie urodziłam się i wychowałam. Przez całe dzieciństwo otaczały mnie zwierzęta, zarówno te duże – gospodarskie, jak i małe – psy, koty. Przez rodziców nazywana byłam psią i kocią mamą, gdyż co jakiś czas wracałam do domu z porzuconym kociakiem, albo ukradkiem wynosiłam własny obiad dla zabłąkanych psów. Chcąc pomagać czworonogom zaczęłam naukę w technikum weterynaryjnym. W celu doskonalenia profesji i poszerzania swojej wiedzy o zwierzętach ukończyłam studia na kierunku zootechnik.

Po obronie pracy magisterskiej chciałam zamieszkać na wsi i otoczyć się zwierzętami, jednak kierując się głosem serca przeprowadziłam się do męża do Warszawy, który prowadzi tam swoją firmę. Na pewien czas zrezygnowałam z marzeń. Nie mogąc odnaleźć się w dużym mieście, złapałam pierwszą lepszą pracę w firmie, gdzie byłam tylko trybikiem w maszynie – jednym z wielu zwykłych, zmęczonych i smutnych pracowników. W głębie serca nieustannie, pragnęłam zmiany! 

W przerwach na lunch, podczas powrotu do domu, niemalże w każdej wolnej chwili szukałam pomysłów jak zmienić swoje życie. Pewnego dnia obudziłam się i postanowiłam postawić na siebie! W 2021 roku zrezygnowałam z etatu i zaczęłam projektować własną markę produktów dla zwierząt. Uznałam, że muszę wykorzystać swoje doświadczenie w pracy z czworonogami. Doskonale znam potrzeby zwierząt – towarzyszą mi one od zawsze.

W międzyczasie w naszym domu pojawiała się Gucia – pudelek, który, jak na tę rasę przystało – byle czego nie zje, na byle czym się nie położy. Zauważyłam, że najwięcej czasu spędza na naszych meblach. Testowałam mnóstwo legowisk różnych firm, ale i tak ulubionym miejscem snu Guci było nasze łóżko. Wiedziałam, że pierwsze zlecenie zostanie wykonane właśnie dla niej. Postanowiłam wyprodukować legowisko, które przyciągnie do siebie czworonogi, ale również będzie funkcjonalne i wpisze się do wnętrza domu zarówno pod kątem poczucia estytyki właścicieli, jak i komfortu pupila.

I udało się! Dziś z dumą przedstawiam Wam efekty mojej pracy – produkty marki PUDORU. Zaczęło się od skromnej produkcji legowisk dla psów, ale dziś – już jako marka wysokiej jakości – zajmujemy się projektowaniem szerokiej gamy asortymentu. Wiemy jak ważny jest design i odpowiednie wyczucie stylu, ale znamy również praktyczne potrzeby zarówno psów, jak i ich właścicieli. Wartości, którymi kierujemy się podczas naszej codziennej pracy stanowią, że produkty powinny być przede wszystkim funkcjonalne, świetnej jakości oraz odpowiednie dla zwierząt. Jeśli wymagania te zostaną spełnione, to nasze akcesoria będą nie tylko służyć naszym czworonożnym przyjaciołom, ale także cieszyć oko oraz współgrać z wystrojem wnętrz. 

Dokładamy wszelkich starań, aby produkty marki PUDORU nie odstępowały jakością materiałów, designem oraz wykonaniem od mebli i akcesoriów domowych nawet najbardziej wymagających klientów. Wszystkie nasze legowiska są szyte w Polsce z tkanin obiciowych, nie tylko ze względu na ich jakość, ale również po to, aby doskonale komponować się z innymi meblami. Pasja tworzenia i miłość do zwierząt to filary naszej marki. Mamy nadzieję, że podoba Ci się to co robimy. Jeśli tak, to witaj w rodzinie PUDORU.

Shopping Cart
pl_PLPolski
Seraphinite AcceleratorBannerText_Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.