...

ZWROTY

Zmieniłeś zdanie co do zakupu?

PUDORU z przyjemnością zwróci pieniądze za każdy produkt w ciągu 14 dni od daty dostarczenia, jeśli z jakiegokolwiek powodu zmienisz zdanie co do zakupu.
Pamiętaj, że zwracany towar nie może nosić żadnych śladów użytkowania, nie może być uszkodzony. Zwracane przedmioty należy starannie zapakować.

Nie możesz odmówić przyjęcia przesyłki zamówionej w PUDORU. Jeśli odmówisz przyjęcia przesyłki, musisz zapłacić za przesyłkę zwrotną. Nie zwrócimy kosztów wysyłki do nas. Jeśli nie chcesz zamówionego produktu, powinieneś odesłać go do nas. Zalecamy wysłanie przesyłki z możliwością śledzenia. W ten sposób będziemy mogli odnaleźć Twoją przesyłkę.

Jak zwrócić przedmiot:

1: Upewnij się, że przedmiot(y) są starannie zapakowane

2: Wypełnij FORMULARZ ZWROTU i dołącz go do odsyłanej paczki

3: Wyślij paczkę na adres:

PUDORU

Nowoursynowska 145D/61

02-776 Warszawa /Polska

Jeśli wystąpią jakiekolwiek problemy związane z procesem zwrotu, skontaktuj się z nami w celu uzyskania pomocy pod adresem info.pudoru@gmail.com
Zwrot pieniędzy powinien nastąpić w ciągu 7 dni roboczych i zostanie zwrócony na pierwotnie wybraną metodę płatności. Możemy wstrzymać zwrot kosztów transakcji, dopóki towar nie dotrze bezpiecznie do naszego magazynu.

Jeśli chcesz wymienić jeden artykuł na inny, złóż od razu nowe zamówienie, aby zapewnić szybką dostawę. Wszystkie specyfikacje i ceny mogą ulec zmianie bez powiadomienia.

Uwaga: koszt przesyłki zwrotnej ponosi klient.

Shopping Cart
pl_PLPolski
Seraphinite AcceleratorBannerText_Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.